Menu Zamknij
4 min czytania

Ile kosztuje bilet do Multikina? Cena biletu do Multikina

Odpowiedź

Ceny biletów do Multikina, wahają się średnio od około 16 zł do około 35 zł. Na ich wysokość wpływa przede wszystkim wybrane miejsce (strefa) w sali kinowej, lokalizacja kina oraz technologia (sens 2D lub 3D). Multikino nie prowadzi natomiast sprzedaży biletów normalnych/ulgowych/dla seniorów/studentów.

Bilet do multikina

Mogłoby się zdawać, że w czasach Netflixa, HBO MAX i wielu innych serwisów streamingowych z dostępem w sumie do tysięcy filmów, seriali i bajek, kina powoli stają się przeżytkiem. Nic bardziej mylnego! Co może równać się w końcu z oglądaniem długo wyczekiwanej produkcji na ogromnym ekranie, z profesjonalnym nagłośnieniem? W Polsce jedną z najpopularniejszych sieci kinowych jest właśnie tytułowe Multikino. Ile kosztuje bilet do Multikina? Od czego zależą ceny biletów do Multikina?

sala kinowa

Sieć kin Multikino

Multikino, dzisiaj należące do Grupy Vue International, istnieje w Polsce już od 1998 roku! To właśnie Multikino zapoczątkowało w naszym kraju multipleks kinowy, a więc rozwój budynków, w których znajduje się wiele sal kinowych. Pierwsze z kin tego operatora otwarło się w Poznaniu. Obecnie Multikino posiada swoje ekrany w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce, takich jak Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kraków, Koszalin, Szczecin, Świdnica, czy Tychy. Największym obiektem jest natomiast Multikino w Zabrzu, liczące niemal 3000 miejsc i 13 sal!

Bilet do Multikina cena – od czego zależy koszt biletów?

Ceny biletów do Multikina są zróżnicowane. Koszt zakupu zależy w szczególności od tego, czy kupujesz bilet na seans 2D czy 3D? W tygodniu czy w trakcie weekendu? Na cenę biletów w Multikinie będą wpływać także wybrane miejsca na sali kinowej (kino oferuje np. miejsca VIP) oraz miasto, w jakim znajduje się multipleks.

Warto zaznaczyć, że obecnie w Multikinie nie ma podziału na bilety ulgowe (dla dzieci i młodzieży) i normalne (dla dorosłych), czy też dla studentów lub seniorów. Obowiązują przede wszystkim strefy na sali, które determinują ceny biletów (przykład poniżej). Pod uwagę brana jest także technologia – 2D albo 3D. Warto śledzić jednak udostępniane na stronie informacje, wśród których czasami pojawiają się również okresowe promocje.

Multikino cena biletu – ile kosztują bilety w Multikinie?

Koszt biletów w Multikinie można poznać na stronie internetowej Multikina, wybierając odpowiednie miasto. Na przykładzie placówki w Warszawie (Złote Tarasy) ceny biletów do Multikina w 2023 roku prezentują się następująco:

  • Ceny biletów w Multikinie w strefie Super Promo: 19,90 zł (2D), 21,90 zł (3D)
  • Ceny biletów w Multikinie w strefie Promo: 27,90 zł (2D), 29,90 zł (3D)
  • Ceny biletów w Multikinie w strefie Standard: 31,90 zł (2D), 33,90 zł (3D)
  • Ceny biletów w Multikinie w strefie VIP: 35,90 zł (2D), 37,90 zł (3D)

W powyższych cenach mieszczą się już dopłaty z tytułu wybranej strefy i opłata serwisowa. Kwota ta nie uwzględnia natomiast opłaty za okulary 3D.

To może Cię również zainteresować

Golden retriever to jeden z psów najczęściej spotykanych w polskich domach, podobnie jak labrador. Każda osoba zastanawiająca się nad jego zakupem, będzie zainteresowana również tym, ile kosztuje szczeniak golden retriever. Jeśli Ty także marzysz o tym lojalnym, przyjacielskim i rodzinnym psie, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje!

Przeczytaj więcej

Czy interesowało Cię kiedyś to, ile kosztuje naładowanie telefonu? W związku z tym, że smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia, urządzeniami, które towarzyszą nam zawsze i wszędzie, wymagają przez to regularnego, częstego ładowania. Większość nas robi to każdego dnia! Ile kosztuje jedno naładowanie telefonu? Jaki jest miesięczny lub roczny koszt ładowania telefonu? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 3.8 / 5. Liczba głosów: 6

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *