Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje YouTube Premium? Cena subskrypcji

Cena YouTube Premium w Polsce wynosi 25,99 zł za miesiąc w subskrypcji indywidualnej.

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

laptop

YouTube Premium cena 2022 – subskrypcja indywidualna, rodzinna, studencka

Mimo że w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć o planowanych podwyżkach w subskrypcji YouTube Premium, zmiany te na tę chwilę nie obejmą Polski.

W takim razie ile kosztuje subskrypcja na YouTube Premium w naszym kraju w 2022 r.? Miesięczny koszt YouTube Premium w subskrypcji indywidualnej wynosi 25,99 zł.

Warto zasygnalizować, że platforma poza subskrypcją standardową oferuje także subskrypcję rodzinną.  Ile kosztuje YouTube bez reklam w tym przypadku? Zapłacisz za niego 46,99 zł za miesiąc, w zamian zyskując możliwość dodania nawet 5 członków rodziny w wieku od 13 lat!

Kolejną z subskrypcji dostępnych w ramach YouTube Premium jest subskrypcja studencka dla studentów uczelni wyższych. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej opcji, konieczna będzie jednak odpowiednia weryfikacja. Cena takiej subskrypcji to 14,99 zł za miesiąc.

Więcej informacji na temat pakietów znajdziesz na stronie YouTube Premium

Strona platformy YouTube

YouTube Premium – dostępny darmowy okres próbny

Zanim wykupisz YouTube Premium, możesz przetestować platformę za darmo. Serwis oferuje aż miesięczny, bezpłatny dostęp do wszystkich usług!

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Zobacz jak działa YouTube Premium

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *