Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje Disney Plus? Cena Disney Plus

Koszt miesięcznej subskrypcji Disney Plus to 37,99 zł, natomiast opłata za roczny dostęp wynosi 379,90 zł.

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Szczegółowa oferta na stronie Disney + 

telewizor

Disney plus cena

To, ile kosztuje Disney+, będzie zależeć od tego, czy zdecydujesz się na płatność miesięczną, czy za cały rok z góry. Bardziej opłacalna będzie dla Ciebie druga z dostępnych opcji – podobnie jak w przypadku innych serwisów tego typu.  

W takim razie ile kosztuje Disney+ w Polsce? Miesięczny koszt Disney plus to 37,99 zł (w skali roku 455,88 zł). Jeśli zapłacisz natomiast za cały rok z góry, wyniesie Cię to 379,90 zł, co w sumie da Ci 2 miesiące darmowego dostępu. Jeśli należysz do prawdziwych kinomaniaków, jest to zdecydowanie korzystna oferta!

Logo Disney Plus wyświetlany na laptopie

Disney+ w Polsce – z jakimi urządzeniami pozostaje kompatybilny?

Disney plus pozostaje kompatybilny z różnorodnymi urządzeniami – telewizorami, smartfonami, tabletami, komputerami, konsolami do gier. Obsługuje urządzenia z systemem Windows, Android, iOS, macOS oraz wiele innych.

Wybierając Disney+, możesz utworzyć w sumie 7 profili (1 główny i 6 dodatkowych), co zapewni dostęp do serwisu każdemu domownikowi, Twoim bliskim lub przyjaciołom.

Jakie filmy i seriale znajdziesz na Disney+?

W cenie Disney+ mieści się dostęp do wielu filmów, seriali i bajek z różnego gatunku oraz dla różnej grupy odbiorców. Pinokio, Simpsonowie, The Walking Dead, Cruella, Współczesna Rodzina, Świat Według Ludwiczka – to tylko jedne z licznych propozycji! Dzięki Disney+ wraz z całą rodziną możecie odkrywać ponadto piękno naszej planety, przedstawione w niepowtarzalny sposób w programach przyrodniczych National Geographic! 

To może Cię również zainteresować

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Sprawdź czy warto wykupić Disney Plus

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *