Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje TVN Player? Cena TVN Player

Koszt TVN Player za miesięczną subskrypcję najczęściej wybieranego pakietu „Player bez reklam” wynosi 20 zł.

Player to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych w naszym kraju platform streamingowych, oferujących dostęp do setek filmów, seriali, kanałów TV, programów sportowych i newsów. Bez względu zatem na to, czy szukasz czegoś dla siebie, czy swoich dzieci, z pewnością znajdziesz tu mnóstwo ciekawych propozycji! Ile kosztuje Player i jaką ofertę zawiera?

Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie Player

pilot

Player cena – od czego zależy?

Cena Player TVN jest uzależniona od wybranego pakietu. W tym przypadku możesz skorzystać z jednej z trzech podstawowych opcji:

  • Player z reklamami
  • Player bez reklam
  • Player z reklamami + HBO

Pozostałe pakiety Player to: Player z reklamami + Eurosport Extra, Player bez reklam i kanały TV, Player bez reklam i Canal +.

Player – koszty w różnych pakietach

TVN Player ile kosztuje? Za pierwszy pakiet, czyli Player z reklamami zapłacisz 10 zł / 30 dni. Player bez reklam, stanowiący również najczęściej wybierany wariant, to wydatek 20 zł / 30 dni. Jeśli interesuje Cię natomiast Player subskrypcja cena za wersję z dostępem do HBO, będzie kosztować Cię to 40 zł / 30 dni.

Ile kosztuje Player na rok? Inaczej prezentują się z kolei ceny przy wyborze pakietu na dłuższy czas: Player z reklamami na 12 miesięcy – 79 zł, Player bez reklam na 12 miesięcy – 159 zł.

Za Player z reklamami + Eurosport Extra zapłacisz 20 zł / 30 dni, za Player bez reklam i kanały TV – 40 zł / 30 dni, a za Player bez reklam i Canal+ – 49 zł / 30 dni.

Na jakich urządzeniach działa Player TVN?

Z usługi możesz korzystać na telewizorach, smartfonach, tabletach, czy konsolach do gier. Player działa na urządzeniach z systemem Android i iOS, a także Windows 8+, Mac OSX 10.12 i nowsze wersje. Pozwala na utworzenie 5 oddzielnych profili i oglądanie ulubionych filmów lub seriali na 2 urządzeniach jednocześnie.

Co obejrzysz na Player TVN?

Poza tym, ile kosztuje Player na miesiąc, równie ważną kwestią pozostaje to, co może zaoferować Ci ta platforma. Są to nie tylko emitowane przez TVN seriale, takie jak Kuchenne Rewolucje, Wataha, Mam Talent, czy Na Wspólnej. Player otwiera również przed Tobą dostęp do wielu innych propozycji kinowych, w tym kultowych ekranizacji HBO (w wybranym pakiecie).

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Zobacz poradnik jak korzystać z serwisu TVN Player

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *