Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje CDA Premium? Cena CDA Premium

Koszt miesięczny CDA Premium wynosi 23,99 zł.

Portale streamingowe oferujące dostęp do setek filmów, seriali i bajek, stały się dzisiaj czymś powszechnym. Spory wybór tych serwisów może jednak przysporzyć niewtajemniczonym osobom nieco trudności w znalezieniu najatrakcyjniejszej oferty. Znaczenie odegra tu nie tylko cena, ale i to, jaką bibliotekę ma nam do zaproponowania dana platforma. Dziś weźmiemy pod lupę CDA Premium.

Więcej szczegółów oferty w regulaminie CDA

Telewizor i pilot

Cena CDA Premium - pakiet Start i Podstawowy

W przypadku CDA Premium, pakiety i dostępne możliwości prezentują się nieco inaczej niż na innych platformach tego typu.

Jak wynika z zapisów, które znalazły się w regulaminie na stronie serwisu, uruchomienie subskrypcji może nastąpić za pomocą jednej z następujących metod: subskrypcji karty kredytowej (SKK), subskrypcji DirectBilling (SDB), przelewem jednorazowym (PJK), subskrypcji aktywowanej poprzez iTunes, subskrypcji aktywowanej poprzez płatności Google Play, subskrypcji aktywowanej na urządzeniu Amazon Fire TV.

W przypadku przelewu jednorazowego (PJK) operator płatności może pobrać wybraną kwotę w wysokości:

  • 23,99 zł za 30 dni korzystania z Usługi CDA PREMIUM + 42 kanały telewizyjne 
  • 49,99 zł za 30 dni korzystania z Usługi CDA PREMIUM + 90 kanały telewizyjne
  • 119,90 zł za 180 dni korzystania z Usługi CDA PREMIUM + 90 kanały telewizyjne
  • 249,90 zł za 180 dni korzystania z Usługi CDA PREMIUM + 90 kanały telewizyjne

Standardowa cena za CDA Premium wynosi zatem 23,99 zł za miesiąc. Na stronie serwisu znajdziesz także informację, że jest to zaledwie 80 groszy dziennie!

Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Kobieta jedząca popcorn

CDA Premium w okresie próbnym

Zanim zdecydujesz się na subskrypcję płatną CDA Premium, możesz skorzystać z aż 14-dniowego, darmowego okresu próbnego! Wystarczy wejść tylko na stronę i kliknąć na duży, zielony przycisk znajdujący się praktycznie na samej górze „Kliknij tutaj i wypróbuj przez pierwsze 14 dni bezpłatnie”.

Pamiętaj, że okres próbny występuje tylko przy aktywacji pakietu „Start”. Nie przysługuje on względem każdej z ww. form płatności, jednak w celu uzyskania szczegółowych informacji rekomendujemy zapoznać się z regulaminem serwisu CDA Premium.

CDA koszt konta Premium – co mieści się w cenie?

Wybierając subskrypcję w CDA Premium, możesz korzystać z platformy jednocześnie na 3 różnych urządzeniach bez uciążliwych reklam! W serwisie znajdziesz seriale i filmy ze wszystkich możliwych gatunków, dla użytkowników w różnym wieku i o różnych upodobaniach. W sumie nawet kilkanaście tysięcy pozycji oglądanych legalnie, z gwarancją wysokiej jakości i comiesięcznych nowości.

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Zobacz dlaczego warto korzystać z CDA Premium

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *