Menu Zamknij
4 min czytania

Ile kosztuje Storytel? Cena Storytel

Odpowiedź

Cena Storytel Basic to 18,90 zł. Dostępne są także opcje Unlimited oraz Family, których ceny są wyższe.

Słuchawki do audiobooków

Zdecydowana większość z nas, słysząc hasło „serwis streamingowy”, od razu skojarzy je z platformami takimi jak Netflix, HBO, czy Disney+, oferującymi dostęp do setek filmów, seriali, bajek. Tymczasem dzisiaj streaminguje się już nie tylko obrazy, ale i… słowo pisane! Jeśli zamiast oglądać TV, preferujesz czytać (lub słuchać), z pewnością kojarzysz serwis o nazwie Storytel. Czym dokładnie jest Storytel? Ile kosztuje Storytel? Jaka jest cena Storytel Family? Na te pytania odpowiadamy poniżej!

słuchawki

Storytel – co to?

Storytel jest serwisem streamingowym, oferującym dostęp do setek tysięcy ebooków i audiobooków dostępnych na smartfonach i tabletach, w ramach usługi abonamentowej. Chcąc czytać lub słuchać dzieł ulubionych twórców w dowolnym miejscu i czasie, wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie, wybrać optymalny pakiet i pobrać darmową aplikację Storytel, która jest przystosowana zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i iOS.

Storytel cena, koszt abonamentu Family, Unlimited i Basic

To, ile kosztuje Storytel, zależy przede wszystkim od wybranego przez Ciebie pakietu. Serwis oferuje 3 plany:

  • Basic za 18,90 zł miesięcznie (1 konto z możliwością 10 godzin słuchania lub czytania w miesiącu) – pakiet ograniczony czasowo pod względem dostępu, odpowiedni dla osób, które czytają lub słuchają od czasu do czasu, sporadycznie.
  • Unlimited za 39,90 zł miesięcznie (1 konto, słuchanie i czytanie bez limitów).
  • Family za 49,90 zł miesięcznie (2 lub 3 konta dla członków rodziny, słuchanie i czytanie bez limitów).

Subskrypcję każdego z powyższych pakietów można anulować w dowolnym momencie.

Jako nowy użytkownik masz także możliwość skorzystania z 7-dniowego, darmowego okresu próbnego.

Kobieta leżąca na kanapie z tabletem

Storytel student cena

Jesteś studentem? W takim razie możesz korzystać ze Storytel w atrakcyjniejszej, niższej cenie. Serwis przyznaje osobom studiującym zniżkę w wysokości 43% na pakiet Storytel Unlimited, co oznacza, że cena za miesięczny, nielimitowany dostęp do platformy wyniesie Cię tylko 24,90 zł.

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest ukończenie 18 r.ż. i studiowanie na uniwersytecie akredytowanym przez SheerID. Studenci również mają możliwość, aby wcześniej przetestować Storytel przez 7 dni za darmo.

Dlaczego warto wykupić dostęp do Storytel?

Storytel to wyjątkowa wygoda i oszczędność pieniędzy, które powinien docenić każdy mol książkowy, ale i nie tylko. Mając dostęp do serwisu, nie musisz nosić ze sobą nierzadko ciężkich książek, które nie dość, że zwiększają wagę Twojego bagażu, to w dodatku zajmują cenne miejsce w torbie, czy plecaku. Dzięki Storytel, za zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie, zyskujesz dostęp do tysięcy rozmaitych pozycji literackich (w formie ebooków lub audiobooków) z różnych gatunków, po które możesz sięgać w każdej wolnej chwili – na kanapie, w autobusie lub pociągu, podczas spaceru, czy w samolocie,  ponieważ serwis oferuje także możliwość pobierania i odtwarzania ich w trybie offline. Wystarczy tylko mieć przy sobie telefon lub tablet.

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 4.1 / 5. Liczba głosów: 11

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *