Menu Zamknij
3 min czytania

SkyShowtime cena

Cena Skyshowtime na rok wynosi 198,99 zł, z kolei w subskrypcji miesięcznej usługa ta kosztuje 24,99 zł.

Od 2022 r. na światowym rynku platform streamingowych pojawił się nowy, konkurencyjny gracz – SkyShowtime. Długo wyczekiwany dotarł do Polski nieco później, bo w lutym 2023 r., od razu zyskując bardzo dużą popularność i zainteresowanie, nie tylko ze względu na atrakcyjną ofertę, ale i cenę subskrypcji. Czym dokładnie jest SkyShowtime? Ile kosztuje SkyShowtime na rok i za miesiąc? Sprawdź, czy jest to serwis dla Ciebie!

telewizor

SkyShowtime – co to?

Serwisy streamingowe zadomowiły się w naszych domach i życiu na dobre. Netflix, HBO, Disney+ – to zaledwie garstka z dostępnych opcji. Od niedawna listę tę rozszerza całkowicie nowa platforma z bogatą i ciekawą bazą filmów i seriali – SkyShowtime, będąca efektem współpracy firmy Comcast i Paramount Global. Jej światowa premiera odbyła się 22 września 2022 r. W Polsce możemy natomiast korzystać z niej od 14 lutego 2023 r. Na tę chwilę usługa jest już dostępna w ponad dwudziestu krajach europejskich.

Oferta SkyShowtime

Oferta SkyShowtime to prawdziwa gratka dla miłośników dobrego kina, ponieważ serwis współpracuje z najsłynniejszymi wytwórniami światowymi, takimi jak DreamWorks, Universal Pictures, Paramount +, Paramount Pictures, Peacock, Nickelodeon.

Szeroka baza filmów i seriali zawiera mnóstwo propozycji dla dorosłych i dla dzieci z różnego gatunku. Na SkyShowtime zobaczysz m.in.: Wikinga, Jurassic World, Top Gun, Gladiotora, Star Treka, Yellowstone, Downton Abbey, czy Psi Patrol.

Obsługa SkyShowtime

SkyShowtime, podobnie jak inne serwisy streamingowe tego typu, wymaga zarejestrowania się i utworzenia konta. Z platformy można korzystać na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach Smart, urządzeniach do streamingu i przeglądarkach internetowych. Usługa obejmuje wszystkie najpopularniejsze systemy – Android (7.0. lub nowsza wersja), iOS (13.0. lub nowsza wersja), Windows, Mac OS, Chrome OS.

SkyShowtime pozwala użytkownikom oglądać ulubione filmy i seriale na 3 urządzeniach jednocześnie, a także utworzyć 5 różnych profili (w tym konta dla dzieci) i pobierać treści w celu oglądania ich offline. Przewiduje także kontrolę rodzicielską, a więc odpowiednią konfigurację ustawień, aby młodsi użytkownicy mieli dostęp wyłącznie do propozycji dostosowanych do ich wieku.

SkyShowtime Polska – cena na rok i miesiąc

SkyShowtime przygotował dla swoich klientów dwa rodzaje subskrypcji: roczną i miesięczną, a także darmowy, 7-dniowy okres próbny.

Cena SkyShowtime w Polsce prezentuje się następująco:

  • SkyShowtime na miesiąc – 24,99 zł,
  • SkyShowtime na rok – 198,99 zł (oszczędność około 33%, dostęp na 12 miesięcy w cenie 8).

Jest to tym samym druga po Amazonie z najtańszych platform streamingowych w kraju. Do kwietnia 2023 r., w związku z premierą, na SkyShowtime obowiązywała w dodatku oferta specjalna – nowi użytkownicy mogli uzyskać dostęp do serwisu za połowę miesięcznej subskrypcji, a więc jedyne 12,49 zł miesięcznie.

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Sprawdź co warto obejrzeć na SkyShowtime

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *