Menu Zamknij
4 min czytania

Ile kosztuje hulajnoga elektryczna i jaki jest koszt jej ładowania? Cena hulajnogi elektrycznej

Cena hulajnogi elektrycznej to

Średnio

972,50 zł

Cena min.

500,00 zł

Cena max.

2000,00 zł

Podaj cenę w swoim mieście

Cena hulajnogi elektrycznej rozpoczyna się już od około 500,00 zł (modele dziecięce). Średnie ceny wahają się od  600 do 2000,00 zł. Za pojedyncze ładowanie hulajnogi zapłacisz natomiast obecnie kilkanaście lub maksymalnie kilkadziesiąt groszy.

Hulajnogi elektryczne podbijają nasze ulice. Jeździ na nich zarówno młodzież, jak i dorośli. Hulajnogi elektryczne okazały się doskonałym środkiem transportu do szybkiego, sprawnego poruszania się po mieście z pominięciem korków. Są wykorzystywane nie tylko w celach rozrywkowych, ale i używane w dojazdach do pracy, czy szkoły. Ile kosztuje hulajnoga elektryczna? Jaki jest koszt ładowania hulajnogi?

Historia zmiany cen w czasie

MiastoCena (zł)Data
kraków890,002023-12-06
lublin500,002023-09-29
płock500,002023-01-18
poznań2000,002023-01-17
hulajnoga elektryczna

Co wpływa na cenę hulajnogi elektrycznej?

Hulajnoga hulajnodze nierówna, co determinuje tym samym cenę takiego sprzętu. To, ile zapłacisz za hulajnogę, będzie zależeć w szczególności od tego, czy interesuje Cię model dla dorosłych, czy dla dzieci. Hulajnogi dziecięce są tańsze, znacznie wolniejsze, przystosowane do mniejszych obciążeń, a także przeznaczone tylko do pokonywania krótkich tras.

Istotny wpływ na cenę wywierają również parametry techniczne, takie jak moc silnika, czas ładowania, maksymalny zasięg na jednym ładowaniu, maksymalna prędkość, dopuszczalne obciążenie.

Jaki jest koszt hulajnogi elektrycznej?

Przedział cenowy, w jakim dostępne są hulajnogi elektryczne, jest bardzo szeroki. Na rynku znajdziesz modele, których cena rozpoczyna się już od kilkuset złotych. Będą to jednak przede wszystkim hulajnogi dziecięce, oscylujące w granicach 600 – 1000 zł.

Za dobrą hulajnogę dla osoby dorosłej zapłacisz natomiast średnio od 1000 zł do 2000 zł. W tej grupie dostępne są modele pozwalające na szybszą jazdę i sprawne ładowanie, przystosowane na dłuższe trasy, a także o dodatkowych funkcjach i udogodnieniach.

Poza hulajnogami elektrycznymi w powyższych przedziałach cenowych możesz natknąć się również na znacznie droższe sprzęty. Ceny niektórych osiągają nawet 5000 – 10 000 zł! Tego rodzaju hulajnogi przeznaczono jednak do jazdy wyczynowej, dlatego zainteresowane nimi będą głównie doświadczone już osoby, lubiące ekstremalną jazdę.

Para jeżdżąca na hulajnogach elektrycznych

Ile kosztuje naładowanie hulajnogi?

Koszt ładowania hulajnogi elektrycznej w dużej mierze zależy od cen prądu. Obecnie, jak powszechnie wiadomo, jesteśmy w trendzie wzrostowym. Ceny prądu zmieniają się bardzo szybko i osiągają rekordowe stawki. Na tę chwilę wskazuje się, że średnia cena za 1kWh wynosi 85 gr. Poza cenami prądu na koszt ładowania hulajnogi wpłynie także pojemność baterii oraz sprawność procesu ładowania.

Pojedyncze ładownie hulajnogi elektrycznej to aktualnie wydatek rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu groszy.

Należy jednak pamiętać, że przy dalszych podwyżkach cen prądu wzrosną również koszty ładowania hulajnogi, jak i innych urządzeń.

To może Cię również zainteresować

Hulajnogi elektryczne podbijają nasze ulice. Jeździ na nich zarówno młodzież, jak i dorośli. Hulajnogi elektryczne okazały się doskonałym środkiem transportu do szybkiego, sprawnego poruszania się po mieście z pominięciem korków. Są wykorzystywane nie tylko w celach rozrywkowych, ale i używane w dojazdach do pracy, czy szkoły. Ile kosztuje hulajnoga elektryczna? Jaki jest koszt ładowania hulajnogi?

Przeczytaj więcej

Cena za psa rasy husky pozostanie zdeterminowana przez różne czynniki. Jeżeli marzysz właśnie o huskym, nie powinna być ona jednak wyłącznym kryterium jego wyboru. Koniecznie zapoznaj się także z usposobieniem tej rasy, jej wymaganiami w zakresie pielęgnacji, żywienia, wychowania, czy aktywności. My odpowiemy dzisiaj na jedno z najczęściej zadawanych pytań, czyli ile kosztuje husky syberyjski – rasa psów należących do grupy szpiców. 

Przeczytaj więcej

Szukasz idealnego, czworonożnego pupila, jednak preferujesz zwierzątka o mniejszych rozmiarach? Co powiesz w takim razie na chihuahuę? Miniaturowego pieska, który doczekał się nawet swojego filmu! Mimo że psy chichuahua bywają często kojarzone z psami „celebryckimi”, wybieranymi przez znane osobistości, to również jedne z popularniejszych psów domowych w Polsce. Czy chihuahua to odpowiedni pies dla Ciebie? Ile kosztuje chihuahua? Z jaką ceną należy się liczyć w przypadku szczeniaka z hodowli?

Przeczytaj więcej

Sprawdź czy warto zakupić hulajnogę elektryczną

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *