Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje HBO Max? Cena HBO Max

Koszt miesięcznej subskrypcji HBO wynosi 29,99 zł. Wybierając roczny pakiet HBO.

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

pilot i telewizor

HBO Max Polska – cena subskrypcji miesięcznej i rocznej

HBO Max cena różni się w zależności od tego, czy planujesz subskrypcję miesięczną, czy od razu roczną. Jak to często bywa na tego typu serwisach, korzystniejszym finansowo rozwiązaniem jest zakup usługi rocznej z jednoczesną płatnością z góry.

Standardowa cena HBO Max za jeden miesiąc subskrypcji wynosi 29,99 zł, co w sumie daje kwotę 359,88 zł w skali roku. Przy płatności z góry HBO Max cena za rok to z kolei wydatek rzędu 234,99 zł. W ten sposób możesz zaoszczędzić aż 34% w porównaniu do miesięcznej ceny 29,99 zł płaconej przez 12 miesięcy. Dzięki płatności z góry otrzymujesz tak naprawdę 4 miesiące dostępu do serwisu za darmo! Taki pakiet zdecydowanie się opłaca.

HBO Max – koszty, subskrypcje, urządzenia

Cena za subskrypcję HBO Max nie jest jednak jedyną kwestią, która interesuje potencjalnych użytkowników portalu.

Jedno z częściej pojawiających się pytań dotyczy także tego, czy taką subskrypcję można anulować. Na stronie serwisu przeczytamy, że jest to możliwe w dowolnym momencie.

Wśród powszechnie wyszukiwanych informacji znajdują się ponadto te, dotyczące obsługiwanych urządzeń. HBO Max działa na:

  • telewizorach (Apple TV, Android TV, LG, Samsung TV, Chromecast),
  • komputerach (Windows, MacOS, Chrome),
  • konsolach (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S,
  • telefonach i tabletach (z systemem Android i iOS).

W tym samym czasie i w ramach jednego konta możesz oglądać HBO Max na 3 różnych urządzeniach.

Jakie filmy i seriale znajdziesz na HBO Max?

HBO Max oferuje dostęp do wielu kultowych filmów i seriali produkcji własnej, jak i m.in. Warner Bros, DC, czy Carton Network. Wśród topowych pozycji warto wskazać w szczególności Grę o Tron, Ród Smoka, Władcę Pierścieni, Matrixa, Batmana, czy Harrego Pottera.

Więcej szczegółowych informacji na temat ofery znajdziesz na stronie HBO Max

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o platformie HBO Max

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *