Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje Chomikuj? Cena Chomikuj

Odpowiedź

Cena chomikuj jest bardzo zróżnicowana. Zaczyna się już nawet od 1 zł i może dochodzić nawet do około 160 zł, w zależności od ilości wykupowanych GB, sposobu płatności, abonamentu, okresu rozliczeniowego.

Chomikuj to jeden z popularniejszych serwisów w Polsce, którego historia sięga niemal początku XXI wieku. Strona ta powstała bowiem w 2006 r., w celu umożliwienia hostingowania plików. Jeśli chcesz zacząć korzystać z oferowanych przez nią usług, sprawdź, jak działa i ile kosztuje chomikuj!

tablet

Chomikuj – co to za strona?

Chomikuj.pl to strona internetowa, służąca hostingowaniu plików. Możemy przyrównać ją do dużego dysku internetowego. Za pośrednictwem portalu możliwe jest zarówno przechowywanie tam własnych plików (dokumentów, zdjęć, filmów, programów etc.) tylko dla siebie, na własny użytek, jak i dzielenie się nimi z innymi osobami (wszystkimi lub wybranymi), a więc udostępnianie ich do pobrania. Oczywiście pod warunkiem, że nie łamie to praw autorskich. Korzystanie z serwisu wymaga standardowo zarejestrowania się, utworzenia konta i akceptacji regulaminu. Wiąże się także z pewnymi opłatami.

Chomikuj cena – ile kosztuje pobieranie z chomikuj i sms na chomikuj?

Chomikuj oferuje następujące rodzaje doładowania i abonamenty:

  • Doładowanie jednorazowe 2GB, 4GB, 7GB, 15GB, 40GB, 80GB,
  • Abonament z gigabajtami odnawiającymi się co tydzień: „Chomik Mini” 1GB, „Chomik Explorer” 3GB i „ChomikManiac” 10GB, z opcją płatności miesięczną, kwartalną lub roczną,
  • Abonament SMS z gigabajtami odnawiającymi się co tydzień: „Chomik Mini” 1GB, „Chomik Explorer” 3GB i „ChomikManiac” 10GB i automatyczną płatnością co tydzień. Ceny Chomikuj są bardzo z

Ceny Chomikuj są bardzo zróżnicowane – zaczynają zaledwie od 1 zł i dochodzą do nawet blisko 160 zł. Wszystko będzie tu zależeć od ilości kupowanych gigabajtów, wybranego planu, sposobu płatności oraz okresu rozliczeniowego. Przykładowo, doładowanie jednorazowe 4GB przelewem lub systemem YetiPay kosztuje 9,24 zł, a SMS 12,30 zł, natomiast doładowanie jednorazowe 80 GB to wydatek rzędu około 155 zł. Przy wyborze miesięcznego abonamentu 3GB zapłacimy za niego 7,23 zł (płacąc przelewem lub YetiPay), a SMSem 11,07 zł.

Praca przy laptopie

Metody płatności - ile kosztuje sms na chomikuj?

Chomikuj przewiduje 3 metody płatności w postaci: SMSa, przelewu bankowego (w tym BLIK) oraz płatności z Yeti.

SMSem można płacić zarówno przy doładowaniach jednorazowych, jak i przy wyborze usługi abonamentowej, w tym abonamentowej SMS. To, ile kosztuje SMS na chomikuj, zależy od ilości wybranych gigabajtów.

Koszt SMSa w abonamencie SMS za 1GB to wydatek w wysokości 1,23 zł, 3GB – 2,46 zł, a 10GB – 4,92 zł.

W doładowaniach jednorazowych i przy wyborze standardowego abonamentu płatność SMSem nie jest możliwa we wszystkich przypadkach.

To może Cię również zainteresować

Jedną z platform streamingowych oferujących dostęp do wielu filmów, seriali i bajek, jest Disney+. Mimo że to usługa nieco mniej popularna niż serwisy takie jak Netflix, czy HBO MAX, być może to właśnie ona mieści się w kręgu Twoich zainteresowań. A jeśli tak jest, z pewnością chcesz wiedzieć także, ile kosztuje Disney plus oraz co możesz tam obejrzeć!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *