Menu Zamknij
2 min czytania

Ile kosztuje żurawina? Cena żurawiny

Cena za kilogram żurawiny waha się w zależności od sezonu i źródła. 1 kg żurawiny może kosztować od 15 zł do 100 zł.

Żurawina w białej misce i na białym stole

Cena żurawiny może się różnić w zależności od sezonu i źródła. Ile kosztuje kg żurawiny? Ceny mogą wahać się od 15 złotych do 45 złotych za kilogram w przypadku owoców świeżych. Żurawina suszona, z uwagi na dłuższy proces produkcji, jest nieco droższa i może kosztować od 25 złotych do nawet 100 złotych za kilogram.

Zalety żurawiny

Żurawina, znana ze swoich właściwości prozdrowotnych, stała się popularnym dodatkiem do wielu dań i produktów. Jest to bogate źródło witaminy C, błonnika oraz antyoksydantów, które mogą wspierać układ odpornościowy i zapobiegać wielu chorobom. Żurawina jest ceniona przez kobiety za właściwości antybakteryjne, szczególnie w zapobieganiu infekcjom intymnym.

To może Cię również zainteresować

Papryka należy do najpopularniejszych warzyw całorocznych, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealna do kanapek, sałatek, dań obiadowych, a także jako zdrowa, chrupiąca przekąska między posiłkami. Jaka jest teraz cena papryki? Ile kosztuje kilogram papryki czerwonej? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Jajka pojawiają się w naszej diecie w różnych postaciach. Ze względu na szereg cennych właściwości warto sięgać po nie regularnie. Najlepiej jednak wybierać w tym celu jajka swojskie, od kur z wolnego wybiegu. Pod względem zawartości cholesterolu polecane są z kolei jajka od kurek zielononóżek, które zawierają go mniej. Ile kosztują jajka? Jaka będzie cena za 10 jaj?

Przeczytaj więcej

Mąka to niezastąpiony, podstawowy składnik każdej kuchni. Nie sposób zliczyć już nawet możliwości jej zastosowania, a także jej różnych rodzajów! Pojawia się zatem pytanie, ile kosztuje mąka? Jaka jest obecnie cena za 1 kg mąki?

Przeczytaj więcej

Przygotuj sobie konfiturę pełną witamin!

Zainspiruj się i zobacz do jak wielu rzeczy, można wykorzystać żurawinę!

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *