Menu Zamknij
3 min czytania

Rafaello cena

Koszt opakowania 150g kulek Rafaello to

Średnio

13,20 zł

Cena min.

10,00 zł

Cena max.

20,00 zł

Podaj cenę w swoim mieście

Cena Rafaello 150 g, czyli za standardowe opakowanie tych cukierków, waha się w przedziale około 10,00  20,00 zł.

Rafaello to jedne z tych pralinek, których nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Uwielbiane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. W związku z tym, że okazji do podarowania Rafaello jest wiele, pojawia się podstawowe pytanie – ile kosztuje Rafaello? Jaka jest cena Rafaello 150 g, a ile zapłacimy za duże opakowanie Rafaello 230g lub 260g?

Historia zmiany cen w czasie

MiastoCena (zł)Data
rzeszów10,002024-02-28
przemysl10,002024-02-27
łódź20,002023-10-23
kościan14,002023-08-03
poznań12,002023-08-02
kulki rafaello

Rafaello – co to za praliny?

Rafello należą do jednych z kultowych, najpopularniejszych słodkości w Polsce, które od lat towarzyszą wielu szczególnym, wyjątkowym okazjom w naszym życiu. Za ich produkcję odpowiada włoska grupa Ferrero, w ofercie której poza Rafaello znajdują się także m.in. Nutella, Ferrero Rocher, Tic Tac, Kinder.

Rafaello to praliny w kształcie kulek, składające się z kruchej, waflowej otoczki i aksamitnego, kremowego wypełnienia, z całym migdałem w środku. Z zewnątrz są natomiast obtoczone wiórkami kokosa. Rafaello nie zawiera alkoholu, dlatego będą to również cukierki odpowiednie dla dzieci.

Idealna okazja, by podarować Rafaello

Rafaello najczęściej kupuje się w ramach dodatku do prezentu, jednak często stanowi również niezależny, drobny upominek, czemu sprzyja eleganckie opakowanie tych pralinek. Rafaello wręcza się w szczególności na urodziny, święta, imieniny, komunie, wesela, walentynki, rocznice ślubu. Możesz oczywiście podarować je komuś bez żadnej, specjalnej okazji, sprawiając w ten sposób bliskiej Ci osobie miłą niespodziankę.

Rafaello cena – ile kosztują cukierki Rafaello?

Ceny Rafaello mogą nieco się różnić. To, ile kosztuje Rafaello, zależy od kilku czynników. Będzie to głównie: wielkość opakowania pralinek (Rafaello 150 g, Rafaello 230 g, Rafaello 260 g, Rafaello 300 g) oraz miejsce zakupu (miasto, rodzaj sklepu).

Cena Rafaello 150 g, czyli standardowego opakowania tych pralinek, wynosi w okolicach 10,00  20,00 zł. Cena nieco większego pudełka Rafaello – 230 g – to natomiast średnio 19 – 21 zł. Za Rafaello 260 g zapłacimy z reguły niecałe 30 zł. Duże opakowanie Rafaello 300 g, sprzedawane w ozdobnym boxie z czerwoną kokardą, można z kolei kupić dzisiaj za około 60 zł. Nie jest to jednak Rafaello dostępne w sprzedaży przez cały czas i w każdym sklepie, czy markecie.

To może Cię również zainteresować

Papryka należy do najpopularniejszych warzyw całorocznych, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealna do kanapek, sałatek, dań obiadowych, a także jako zdrowa, chrupiąca przekąska między posiłkami. Jaka jest teraz cena papryki? Ile kosztuje kilogram papryki czerwonej? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Jajka pojawiają się w naszej diecie w różnych postaciach. Ze względu na szereg cennych właściwości warto sięgać po nie regularnie. Najlepiej jednak wybierać w tym celu jajka swojskie, od kur z wolnego wybiegu. Pod względem zawartości cholesterolu polecane są z kolei jajka od kurek zielononóżek, które zawierają go mniej. Ile kosztują jajka? Jaka będzie cena za 10 jaj?

Przeczytaj więcej

Mąka to niezastąpiony, podstawowy składnik każdej kuchni. Nie sposób zliczyć już nawet możliwości jej zastosowania, a także jej różnych rodzajów! Pojawia się zatem pytanie, ile kosztuje mąka? Jaka jest obecnie cena za 1 kg mąki?

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *