Menu Zamknij
4 min czytania

Ile kosztuje laminacja rzęs? Cena laminacji rzęs

Cena laminacji rzęs to

Średnio

136,50 zł

Cena min.

100,00 zł

Cena max.

200,00 zł

Podaj cenę w swoim mieście

Odpowiedź

Cena za laminowanie rzęs waha się od około 100,00 zł do 200,00 zł, w zależności od wybranego salonu i miasta.

Pięknie podkreślone oczy to marzenie wielu kobiet. Jednym z najpopularniejszych trendów w ostatnich latach, który umożliwia uzyskanie efektownego spojrzenia bez konieczności codziennego nakładania tuszu, jest laminacja rzęs. To innowacyjny i w pełni bezpieczny, nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który pozwoli Ci cieszyć się długimi, gęstymi i naturalnie wyglądającymi rzęsami. W tym artykule przyjrzymy się bliżej procesowi laminacji rzęs i jego zaletom. Odpowiemy także na często zadawane pytanie – ile kosztuje laminowanie rzęs?

Historia zmiany cen w czasie

MiastoCena (zł)Data
kraków 100,002024-03-12
kraków 185,002024-01-17
żyrardów 100,002024-01-13
poznań170,002023-12-14
płock130,002023-12-02
pisz100,002023-11-22
aleksandrów kujawski 150,002023-09-26
szczecin100,002023-08-03
zgierz200,002023-07-05
opole130,002023-07-04
damskie oko

Na czym polega laminacja rzęs i jakie efekty gwarantuje?

Przeglądając ofertę salonów kosmetycznych, z pewnością natknęłaś się niejednokrotnie na widniejącą w ofercie pozycję o nazwie „laminacja rzęs” lub „laminowanie rzęs”. Co dokładnie skrywa się pod tym pojęciem?

Laminacja rzęs jest zabiegiem, który ma na celu podkręcenie rzęs, a także ich przyciemnienie, delikatne zagęszczenie i pogrubienie (jednak bez doklejania dodatkowych włosków, a wyłącznie za pomocą odpowiednich preparatów), wraz z ich jednoczesnym odżywieniem, zregenerowaniem i wzmocnieniem. Laminacja daje bardzo naturalne, jednak dostrzegalne efekty, stanowiąc doskonałą alternatywę dla kobiet, które nie chcą zdecydować się na przedłużanie (doklejanie) rzęs. Dzięki niej śmiało możesz zrezygnować na co dzień ze stosowania tuszu!

Twarz kobiety

Jak przebiega laminacja rzęs?

Laminacja rzęs nie jest zabiegiem skomplikowanym ani bolesnym. Trwa najczęściej około 60 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania.

Zaczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia rzęs i okolic oczu, a następnie zabezpieczenia dolnych rzęs. Górne naciąga się natomiast na silikonowy wałeczek, po czym nakłada na nie preparaty regenerujące, farbki (barwniki) gwarantujące efekt przyciemnienia oraz keratynę, która działa odżywczo, uzdrawiająco i utrwalająco.

Efekt po zabiegu utrzymuje się przez kilka tygodni, choć oczywiście wszystko jest tu sprawą indywidualną.

Laminacja rzęs a lifting rzęs – różnice

Obok pojęcia laminacji rzęs bardzo często występuje także termin „liftingu rzęs”. Mimo całkiem podobnej nazwy nie są to jednak zabiegi tożsame. Lifting możemy określić jako bardziej ubogą laminację, ponieważ polega on jedynie na trwałym uniesieniu i podkręceniu rzęs. Nie stosuje się tu żadnych dodatkowych preparatów odżywiających i regenerujących, dających efekt pogrubienia, czy przyciemnienia, dlatego też jest mniej spektakularny. Wykonuje się go przed laminacją.

Oko brązowe

Cena laminacji rzęs

Koszt laminacji rzęs będzie zależeć głównie od wybranego przez Ciebie salonu kosmetycznego oraz miasta w Polsce. Nieco wyższych cen możesz spodziewać się w renomowanych miejscach, a także w większych miastach, takich jak Warszawa i Kraków. Cena za laminowanie rzęs może wahać się od około 100,00 do 200,00 zł. Wlicza się w nią już lifting rzęs, jako obowiązkowy zabieg poprzedzający. Czasami laminację wykonuje się ponadto wraz z botoksem, który również działa odżywczo na strukturę włosków. 

To może Cię również zainteresować

Golden retriever to jeden z psów najczęściej spotykanych w polskich domach, podobnie jak labrador. Każda osoba zastanawiająca się nad jego zakupem, będzie zainteresowana również tym, ile kosztuje szczeniak golden retriever. Jeśli Ty także marzysz o tym lojalnym, przyjacielskim i rodzinnym psie, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje!

Przeczytaj więcej

Czy interesowało Cię kiedyś to, ile kosztuje naładowanie telefonu? W związku z tym, że smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia, urządzeniami, które towarzyszą nam zawsze i wszędzie, wymagają przez to regularnego, częstego ładowania. Większość nas robi to każdego dnia! Ile kosztuje jedno naładowanie telefonu? Jaki jest miesięczny lub roczny koszt ładowania telefonu? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Poznaj popularne mity na temat laminacji rzęs

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *