Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje fotoksiążka?

Lubisz przeglądać zdjęcia swoich bliskich? Opasłe albumy, w których są przechowywane w Twoim rodzinnym domu, z pewnością już dawno nadszarpnął upływający czas. Dziś nieco inaczej można utrwalać cenne wspomnienia – w formie wydruku cyfrowych kadrów, które tworzą efektowną fotoksiążkę. Co to jest i ile kosztuje?

Ile kosztuje fotoksiążka?

Wspomnienia w nowej oprawie

Klasyczne albumy na zdjęcia nie dostarczają wielu emocji – poza samą zawartością, oczywiście. Za przeszklonymi drzwiami kredensu Twoich dziadków pewnie wciąż można znaleźć stare egzemplarze, których kredowa biel jest zwyczajnie… nudna. Chcesz utrwalić swoje zdjęcia w ciekawy sposób? Zrób to po swojemu – z fotoksiążką.

To produkt, który w ostatnich latach bije rekordy popularności, jeśli chodzi o nietuzinkową oprawę wspomnień zachowanych w kadrach. Fotoksiążka ma sztywną okładkę, a jej wnętrze pozostawia mnóstwo przestrzeni na osobiste kadry. Możesz ją wypełnić nie tylko ulubionymi zdjęciami, ale i własnym tekstem. Zachowaj zdjęcia w kreatywnym stylu, który odzwierciedla Twoją osobowość.

Jak zaprojektować własną fotoksiążkę?

Projektowanie własnych wspomnień to niezwykle prosty i przyjemny proces, który pochłonie Cię bez reszty. Swoją fotograficzną przygodę rozpoczniesz na stronie uwolnijkolory.pl, gdzie czeka już na Ciebie mnogość barwnych szablonów. Wybierz ten, który będzie fantastycznym tłem dla Twoich wspomnień. Określ rozmiar fotoksiążki, a następnie kliknij Projektuj. Strona przeniesie Cię do kreatora online, gdzie zadzieje się prawdziwa magia.

Tu wcielasz się w artystę, który w tylko sobie znany sposób tworzy dzieło pełne sentymentalnych kadrów. Zagospodaruj każdą stronę fotoksiążki, dodając jedno lub kilka zdjęć, tekst oraz kliparty. Zmieniaj układ kadrów, położenie graficznych elementów, a także krój czcionki – wszystko po to, by uzyskać oczekiwany efekt. Do dyspozycji masz także ozdobne ramki i maski, które wyniosą Twoją twórczość na wyższy poziom.

Ile kosztuje fotoksiążka?

Kiedy wspomnienia wysuwają się na pierwszy plan, cena zdaje się nie grać roli. Warto jednak wiedzieć, ile będzie Cię kosztować ta niewątpliwa przyjemność. W Uwolnij Kolory cena fotoksiążki zależy głównie od jej formatu. Najczęściej wybierany rozmiar – 24 cm × 24 cm – kosztuje 45 zł. Za nieco mniejszy format, 20 cm × 20 cm, zapłacisz zaledwie o złotówkę mniej. Fotoksiążka w rozmiarze A3 kosztuje 109 zł, a jeśli wolisz tradycyjny rozmiar A4, poniesiesz koszt 48 zł. Przyzwoicie, prawda? 🙂

W ofercie marki możesz zdecydować się także na szereg udogodnień i dodatków, które nadadzą Twojej fotoksiążce powabu i elegancji. Za dodatkową opłatą możesz zamówić uszlachetnienie okładki gąbką, a także matowy laminat. Inną opcją jest kolorystyczna korekcja zdjęć, a także wydruk jakości 7C, który zrewolucjonizował branżę drukarską. Wierne odwzorowanie i nasycenie barw sprawią, że Twoje wspomnienia przez lata pozostaną jak żywe.

Podsumowując, ostatecznie cena Twojej fotoksiążki może ograniczyć się do kilkudziesięciu złotych lub przekroczyć trzycyfrową kwotę. Wszystko zależy od tego, na jakie dodatki się zdecydujesz, by trwale zachować swoje wspomnienia w jak najpiękniejszej formie.

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 17

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *