Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje cheeseburger z McDonald’s?

Odpowiedź

Cena cheeseburgera w McDonald’s wynosi obecnie 6,90 zł.

Cheeseburger

Na pewno znajdą się tu tacy, którzy pamiętają czasy, kiedy to kultowy cheeseburger z McDonalda kosztował 2 złote. Było to niestety dawno temu i dziś pozostaje jedynie miłym wspomnieniem. Obecnie zakup cheeseburgera stanowi już nieco większy wydatek. Nie sposób nie zauważyć, że ceny w najpopularniejszej na świecie amerykańskiej restauracji regularnie idą do góry. W takim razie ile kosztuje cheeseburger w McDonald’s w 2023 r.?

cheeseburger

Cheeseburger – kultowa kanapka w McDonald’s

Cheeseburger z McDonald’s to kanapka, której nie trzeba przedstawiać praktycznie nikomu. Podobnie jak i hamburger, znajduje się on w menu amerykańskiej sieciówki od samego początku jej istnienia. Możemy więc śmiało uznać, że jest to klasyka w czystym wydaniu.

Cheeseburger składa się z bułki pszennej, wołowiny, sera cheddar, pikli i cebuli. Wzbogacają go także dwa podstawowe sosy: keczup i musztarda. Jest to standardowa kanapka, niezbyt dużej wielkości, którą można zakupić pojedynczo lub w zestawie, na przykład z frytkami i Coca-Colą.

Ile kosztuje cheeseburger w McDonaldzie?

Cena cheeseburgera w McDonald’s wynosi obecnie 6,90 zł. Zamawiając jednak kanapkę online z dostawą do domu, jej koszt może wzrosnąć nawet do 8,90 zł.
W ofercie McDonald’s dostępny jest także cheeseburger w wersji podwójnej (McDouble), z dwoma kawałkami wołowiny. Cena takiej kanapki wynosi stacjonarnie 9,50 zł.

To może Cię również zainteresować

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *