Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztuje 2 for U? Cena 2 for U

Odpowiedź

Cena 2 for you w McDonald’s wynosi obecnie 9 zł. Za powiększony zestaw 2forU zapłacimy natomiast 10,50 zł.

Burger korzystna cena

Dzisiejsza oferta McDonald’s jest zgoła inna, niż była jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie znajdziemy w niej wiele rozmaitych pozycji, w tym dań sezonowych, które pojawiają się głównie latem i zimą. Przeglądając menu amerykańskiej restauracji, jedną z dostępnych opcji jest także 2forU, bardzo dobrze znane stałym klientom tego miejsca. Jeśli jednak dawno nie było Cię w McDonald’s, może interesować Cię, ile kosztuje 2 for you? Jaka jest teraz cena małego 2forU, a jaka powiększonego?

jedzenie z McDonald's

Zestaw 2 for you – co to takiego?

2forU widnieje w ofercie McDonald’s już od dawna. Jest to nic innego jak jeden z rodzajów zestawów oferowanych przez amerykański bar szybkiej obsługi. 2forU składa się z kanapki oraz jednego, dodatkowego elementu, którym mogą być frytki albo napój (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton, Ice Tea).

Wśród dostępnych w 2forU kanapek mamy do wyboru burgery „standardowe”, do których należy:

2 for you jest w dodatku dostępne w zestawie standardowym (małe frytki lub mały napój) albo powiększonym (średnie frytki lub średni napój).

  • Hamburger
  • Cheeseburger
  • Chikker
  • Jalapeno burger
  • Red Chikker

2 for you jest w dodatku dostępne w zestawie standardowym (małe frytki lub mały napój) albo powiększonym (średnie frytki lub średni napój).

Ktoś trzymający burgera

McDonald's 2 for you cena - ile kosztuje zestaw 2 for you mały i powiększony?

To, ile kosztuje two for you w McDonaldzie, zależy od tego, czy wybieramy zestaw standardowy (małe 2forU), czy powiększony. Na koszt 2forU nie wpływa natomiast rodzaj kanapki.

Cena za małe 2 for you wynosi obecnie 9 zł. Duże 2 for you kosztuje z kolei  10,50 zł. Więcej zapłacimy za tego rodzaju zestawy, zamawiając je online z dostawą do domu, za pośrednictwem popularnych serwisów do zamawiania jedzenia. Różnica w cenie może wynosić około 2 zł.

Niezależnie jednak od kwoty, dzięki 2forU mamy możliwość dokonania zakupów w niższej cenie, niż gdyby kupować osobno kanapkę i osobno frytki lub colę (małe frytki kosztują teraz ponad 8 zł!). Jest to również o wiele bardziej opłacalne niż zakup jedynie samej kanapki za 6,90 zł.

To może Cię również zainteresować

Dzięki usłudze YouTube Premium możesz słuchać swojej ulubionej muzyki bez uciążliwych reklam oraz w tle, a ponadto pobierać i zapisywać utwory, aby następnie swobodnie odtwarzać je w samolocie, czy pociągu, gdy nie masz dostępu do Internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu spotkała się ze sporym zainteresowaniem! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Przeczytaj więcej

HBO Max, jeszcze do niedawna znane jako HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nowy serwis HBO Max odróżnia od swojego poprzednika przede wszystkim jeszcze wyższa jakość transmisji – 4K Ultra HD. Ile kosztuje HBO Max? Od czego zależy HBO cena w 2022 r.? Jakie seriale i filmy znajdziesz na tej platformie? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Popularność serwisów streamingowych z dostępem do bogatej biblioteki filmów i seriali to sposób na uwolnienie się od męczących i rozpraszających uwagę reklam. Jedną z wielu z możliwości jest właśnie Viaplay, działający już od 2007 r. Jaki jest koszt Viaplay? Jakie rozwiązania oferuje ta platforma i co możesz na niej zobaczyć?

Przeczytaj więcej

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *