Menu Zamknij
2 min czytania

Ile kosztują pomarańcze? Cena pomarańczy

Cena za kilogram pomarańczy waha się w zależności od odmiany. 1 kg pomarańczy może kosztować od 4,5 zł do 18 zł.

Przekrojona pomarańcza

Pomarańcze, to owoce pełne witamin, są nie tylko przysmakiem, ale i skarbnicą zdrowia. Cena pomarańczy za kg może się różnić w zależności od sezonu, odmiany i miejsca zakupu.

Ile kosztuje kilogram pomarańczy? W sezonie, kiedy są one najbardziej dostępne, ceny mogą być niższe i wahać się w granicach nawet 4,5 złotych za kilogram. Poza sezonem cena pomarańczy za kg może wzrosnąć, odzwierciedlając koszty importu i mniejszą podaż.

Zalety pomarańczy

Koszt zakupu pomarańczy to inwestycja w zdrowie. Są one bogate w witaminę C, która wspomaga układ odpornościowy, a także zawierają błonnik, potas i szereg innych witamin i minerałów.

To może Cię również zainteresować

Papryka należy do najpopularniejszych warzyw całorocznych, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealna do kanapek, sałatek, dań obiadowych, a także jako zdrowa, chrupiąca przekąska między posiłkami. Jaka jest teraz cena papryki? Ile kosztuje kilogram papryki czerwonej? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Jajka pojawiają się w naszej diecie w różnych postaciach. Ze względu na szereg cennych właściwości warto sięgać po nie regularnie. Najlepiej jednak wybierać w tym celu jajka swojskie, od kur z wolnego wybiegu. Pod względem zawartości cholesterolu polecane są z kolei jajka od kurek zielononóżek, które zawierają go mniej. Ile kosztują jajka? Jaka będzie cena za 10 jaj?

Przeczytaj więcej

Mąka to niezastąpiony, podstawowy składnik każdej kuchni. Nie sposób zliczyć już nawet możliwości jej zastosowania, a także jej różnych rodzajów! Pojawia się zatem pytanie, ile kosztuje mąka? Jaka jest obecnie cena za 1 kg mąki?

Przeczytaj więcej

Sprawdź ciekawostki o pomarańczy!

Zobacz pomarańcze w różnych odsłonach!

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *