Menu Zamknij
3 min czytania

Ile kosztują paznokcie żelowe? Cena paznokci żelowych

Cena za wykonanie paznokci żelowych waha się między 110 zł a 250 zł i zależy od wielu czynników.

Ciemny manicure

Paznokcie żelowe to popularny wybór dla osób szukających długotrwałego i estetycznego manicure. Ile kosztują paznokcie żelowe? W Polsce ceny za wykonanie tego typu manicure wahają się do nawet 350 złotych za jedną wizytę w salonie. Różnice w cenach mogą wynikać z jakości i wyjątkowości dekoracji, a także z użytych produktów.

Wykonywanie usługi manicure

Koszt uzupełnienia żelu na paznokciach

Ceny uzupełnienia paznokci żelowych w salonie kosmetycznym zazwyczaj wynoszą nieco mniej, niż usługa nałożenia żelu od postaw. To korzystna opcja dla osób, które chcą utrzymać swój manicure w idealnym stanie bez konieczności pełnego nowego zabiegu. Warto podkreślić, że usługa wykonywana w tym samym salonie, jest zazwyczaj tańsza, niż pełny nowy zabieg w innym miejscu.

Pedicure żelowy

Pedicure żelowy to popularny zabieg kosmetyczny, który polega na nałożeniu żelu na paznokcie u stóp, zapewniając im długotrwały i estetyczny wygląd. Ten rodzaj pedicure jest idealny dla osób poszukujących trwałych i efektownych rozwiązań w pielęgnacji stóp. Żel na paznokciach jest odporny na odpryski i uszkodzenia, a przez to idealnie nadaje się na letnie miesiące, kiedy stopy są często eksponowane.

Proces ten obejmuje nie tylko aplikację żelu, ale również pielęgnację skóry stóp, co czyni go kompleksowym zabiegiem upiększającym. Koszt pedicure żelowego może różnić się w zależności od salonu kosmetycznego i zakresu usług, ale oscyluje w granicach 180 zł.

Stopy z pomalowanymi paznokciami

Dowiedz się więcej i przekonaj do stylizacji żelowych!

Znajdź inspirację na swoją stylizację!

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *