Menu Zamknij
2 min czytania

Ile kosztują limonki? Cena limonek za kilogram

Cena limonek oscyluje w granicach 15 zł a 20 zł za kilogram. W zależności od sklepu, można je również kupić na sztuki, wówczas cena wynosi około 1,5 zł.

Plasterki limonki

Limonka, popularny cytrus, jest znana ze swojego orzeźwiającego smaku. Cena limonki może się różnić w zależności od sezonu i miejsca zakupu. Ile kosztuje limonka? Zazwyczaj koszt jednej sztuki jest niewielki, jednak cena może wzrosnąć, gdy poszukujemy owoców z dopiskiem BIO.

Zalety limonki

Limonka, oprócz używania jej jako dodatku do napojów i potraw, ma wiele korzyści zdrowotnych. Jest źródłem witaminy C, przyczyniając się do wzmacniania odporności oraz poprawy kondycji skóry.

Limonki na drzewie

To może Cię również zainteresować

Papryka należy do najpopularniejszych warzyw całorocznych, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealna do kanapek, sałatek, dań obiadowych, a także jako zdrowa, chrupiąca przekąska między posiłkami. Jaka jest teraz cena papryki? Ile kosztuje kilogram papryki czerwonej? Sprawdź!

Przeczytaj więcej

Jajka pojawiają się w naszej diecie w różnych postaciach. Ze względu na szereg cennych właściwości warto sięgać po nie regularnie. Najlepiej jednak wybierać w tym celu jajka swojskie, od kur z wolnego wybiegu. Pod względem zawartości cholesterolu polecane są z kolei jajka od kurek zielononóżek, które zawierają go mniej. Ile kosztują jajka? Jaka będzie cena za 10 jaj?

Przeczytaj więcej

Mąka to niezastąpiony, podstawowy składnik każdej kuchni. Nie sposób zliczyć już nawet możliwości jej zastosowania, a także jej różnych rodzajów! Pojawia się zatem pytanie, ile kosztuje mąka? Jaka jest obecnie cena za 1 kg mąki?

Przeczytaj więcej

Zobacz jak zachować świeżość cytrusów!

Limonkowe inspiracje!

Jak przydatny był artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *